Keleivių Kontrolė

Raid Group

Install On:

Install
  • Keleivių Kontrolė
  • Keleivių Kontrolė
  • Keleivių Kontrolė

Description

Prisidėk prie kovos su klimato kaita ir “protingų” miestų kūrimo jau dabar!

Viskas, ko reikia efektyviai pranešti keleivių kontrolės vietą, vienoje programoje! RaidIt yra efektyvios komunikacijos platforma, padedanti greitai vartotojams patogiai dalintis informacija apie keleivių kontrolės 🚌 vietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

💡Kurkime efektyvią viešojo transporto sistemą!

Viešasis transportas yra neatsiejama paslauga 🚌🚂🚠🚊🚖, padedanti klestėti ekonomikai💰. Raidit 1.0 yra eksperimentinė platforma padedanti žmonėms dalintis keleivių kontrolės stovėjimo vietomis. Tokiu būdu skatiname žmones rinktis viešajį transportą bei savivaldybes atkreipti dėmesį į FFPT naudą.

💡Būkime viena bendruomenėje!

Norėdami, kad sistema kuo geriau veiktų, skatiname vartotojus įspėti vieni kitus 🤝
apie esamą keleivių kontrolės vietą ir taip padėti sukurti dar efektyviau veikiančią RaidIt platformą, kuri paskatins daugiau žmonių naudotis viešuoju transportu.

💡Skatiname vartotojus kovoti prieš CO2 jau dabar! 🌋

Globalinis atšilimas 🌋 yra viena iš opiausių mūsų kartos problemų. Raginame palikti nuosavus automobilius stovėjimo aikštelėse ir naudotis efektyviomis autobusų bei troleibusų paslaugomis. Turime pradėti keisti savo įpročius dabar, kad gerai gyventume rytoj.

💡 Norime kurti ateitį kartu! 🏬

Raidit tikslas yra įdiegti miesto transporto kultūros plėtros sistemas bei būdus gauti pigesnius arba nemokamus 💸 viešojo transporto bilietus ir taip paskatinti žmonių judėjimą viešuoju transportu 🚌🚂🚠🚊🚖. Didėjantis žmonių judėjimas didina jų dalyvavimą ekonomikoje ir padeda regionui sparčiau vystytis.

💡 Dabar mes veikiame šiuose miestuose:
– Vilnius
– Kaunas
– Klaipėda

💡 Planuojame plėstis Lietuvoje:
– Panevėžys
– Šiauliai
– Mažeikiai
– Kuršių Nerija
– Alytus
– Marijampolė
– Utena

What new in version: 1.4!

Array

Informations

Developer

Raid Group

Category

Version

1.4

Size

Rating

56