Ekin Tv

Linux Hosting

Install On:

Install
  • Ekin Tv
  • Ekin Tv

Description

Ekin Türk Tv Kurumsal Tv Uygulaması.

Rm Radyo Ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. 08.11.2007 yılında Anadolu’nun özel televizyon kanalı olarak yayın hayatına başladı. EKİN TV gün boyu müzik, akşam prime time saatlerinde ise müzik – eğlence program yayınları ile tanınan EKİN logosu ile bilinen uydu kanalının sahibi ve işleticisidir.
Üç yıldan fazla bir süredir, EKİN TV ekonomik ve politik bakımlardan hızla değişen, kalkınmakta olan ülkelerde sıkça ve genellikle karşılaşılan ekonomik politik bir çok zorluk ve sıkıntıları başarı ile aşarak bugünlere gelmiştir.
İlk Anadolu Türkülerinin Adresi olarak yayın hayatına başlayan EkinTV tarafsız yayınları ile halkımızın teveccühü ve sevgisini kazanmış olmasının yanı sıra türkü kanalları arasında bir numara olarak yerini almıştır.
Stüdyolarımız tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve prodüksiyon, bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.
EKİNTV tüm büyük şehirler, kasabalar ve hatta küçük yerleşim bölgelerine
kadar yurdun her yerinde en mükemmel şekilde yayınlarının izlenebilmesi maksadı ile ülke genelinde yayın ağı kurmuştur.
Ülke genelinde EKİNTV erişimi %96,5 ile en yüksek seviyede gerçekleşmektedir. Tüm bunlara ilaveten EKİNTV yayınları uydu vasıtası ile Orta Doğu / Arap Ülkeleri ve İsrail, Avrupa/Avrupa Birliği ülkeleri ile Doğu Avrupa /Balkan Ülkeleri ayrıca Kafkaslarda Türki Cumhuriyetler`in tamamında izlenebilmektedir.
Mükemmel projelendirilerek uygulanan en modern teknik alt yapısı, başarı merkezli insan kaynakları yönetimi ve hepsinden öte pazardaki üstün rekabet gücü ile EKİNTV bugün Türkiye Medya Sektörünün rekabet edebilme şansı ve olanakları en geniş medya kuruluşudur.

Rm Radyo Ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş

EKİN TÜRK TV

İletişim Bilgilerimiz

Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı NO 36 / 1 Borusan Oto Karşısı Avcılar – İSTANBUL

Telefon : 0212 639 9797

Fax : 0212 639 97 97

E-Posta : radyoekintv@hotmail.com

İnternet Adresi : http://ekinturk.com

Turksat 3 A uydusunda ; 11916 frekans,

30000 sembol , Face 5/6 Dikey

What new in version: 1.0.1!

Informations

Developer

Linux Hosting

Category

Version

1.0.1

Size

5.3 MB

Rating

75